609
(Безкоштовно для номерів Київстар)
TeamViewer

Технічна допомога для Ваших девайсів

main-img

Поради

article-img
Змінення яскравості екрана в Windows
Налаштуйте дисплей ноутбука під ваш тип освітлення, візуальні вподобання та тип живлення пристрою. У цій статті надаємо покрокову інструкцію, яка допоможе вам зменшити або збільшити яскравість екрана.
Перейти link-arrow
article-img
Чому не надходять повідомлення на телефон
Причин, чому ця проблема може виникати досить багато: збій в роботі, неправильне налаштування операційної системи, повністю завантажена пам’ять пристрою або несумісність SIM-карти та смартфону. Розповідаємо, що потрібно зробити, аби розв'язати це питання.
Перейти link-arrow
article-img
Електронна SIM-карта: як встановити та користуватися
Ринок технологій не стоїть на місці, постійно доповнюючи девайси новими функціями. Так виробники смартфонів додали eSIM — вбудований у пристрій чіп, який після активації повністю замінює звичну SIM-карту. Чому це актуально? Хоча б тому, що ви можете під'єднати декілька номерів телефону на один смартфон. Все це відбувається онлайн та за 10 хвилин. Розповідаємо, як це зробити.
Перейти link-arrow
article-img
Налаштування ліміту мобільного інтернету
Показник використання трафіку – це обсяг даних, завантажених на телефон або надісланих через мобільне передавання даних. Коли ви активуєте щомісячний пакет послуг у мобільного оператора, вам надаєтеся певна кількість мобільного трафіку. Для того, щоб не перевищити ці показники радимо перевірити його використання та за необхідності змініть відповідні параметри.
Перейти link-arrow
article-img
Як захистити свою електронну пошту від спаму
Розповідаємо, як очистити поштову скриньку від зайвого.
Перейти link-arrow
article-img
Як видалити браузер Google Chrome з комп'ютера?
Вирішили змінити браузер, але не знаєте як видалити старий Google Chrome? Розповідаємо, що робити у такому випадку.
Перейти link-arrow
article-img
Що робити, якщо після запуску ПК відкривається BIOS?
Якщо ваш комп'ютер або ноутбук після вимкнення сам заходить у БІОС (UEFI), з великою ймовірністю існують якісь проблеми з роботою або налаштуванням обладнання, проте це не критично і цю проблему можна вирішити.
Перейти link-arrow
Потрібна допомога? Замовляйте послугу Техномайстер
Ми допоможемо розв’язати проблеми з вашими пристроями за телефоном та з використанням програм віддаленої підтримки. Звертайтеся до спеціалістів цілодобово та без вихідних за 65 гривень на місяць.
609 (для замовлення послуги) callback-img callback-img