609
(Безкоштовно для номерів Київстар)
TeamViewer

Поради - Сторінка 6

main-img

Поради

article-img
Завантажуємо і встановлюємо DirectPlay в ОС Windows 10 і 11
Перейти link-arrow
article-img
Збереження сторінок сайтів у PDF
Ви користуєтеся браузером, відкрили певну сторінку та раптом вам знадобилося зберегти її в PDF. Зазвичай ця функція потрібна, коли вам необхідно зберегти на комп'ютер інформацію і згодом використовувати її: читання, друк, зміна. Формат, в якому інформація представлена ​​зручно і яку легко редагувати — саме PDF. У цьому форматі вебсторінку в повному обсязі або частково можна зберегти до себе на комп'ютер. Для Windows 10 і Windows 11, на Android і iPhone не потрібне використання ніяких розширень
Перейти link-arrow
article-img
Як знайти великі файли на Windows?
Розповідаємо як провести пошук великих файлів на комп’ютерах із ОС Windows без завантаження сторонніх програм. Це необхідно для того, аби ефективно очистити пам’ять пристрою та виявити програми, що займають найбільше місця. Можливо, якість із них вам зовсім не потрібні та лише навантажують комп’ютер.
Перейти link-arrow
article-img
Як під'єднати бездротові навушники до смартфона
Все більше людей віддають перевагу зручним бездротовим моделям навушників, ніж традиційним провідним. Під'єднати такі навушники до смартфона можна через Bluetooth: така функція є навіть у найпростіших телефонах. Перед початком роботи радимо обов’язково ознайомитися з інструкцією із використання пристрою.
Перейти link-arrow
article-img
Як встановити пароль на пристрій з ОС Android
Сучасні смартфони захищені від сторонніх осіб різними варіантами паролів. Ви можете поставити пін-код, текстовий пароль, розблокування за відбитком пальця, голосом та ін. У цій статті ми надамо покрокову інструкцію встановлення пароля на смартфон або планшет.
Перейти link-arrow
article-img
Як оновити програмне забезпечення на смартфоні?
Оновлення операційної системи — обов’язковий та дуже важливий процес підтримання коректної роботи смартфона. Серед причин, чому потрібно регулярно встановлювати останні версії є: підвищення безпеки від хакерських атак та крадіжки персональних даних, нові корисні функції, пришвидшення роботи пристрою, краще функціонування застосунків, продовження збереження акумулятора. Ми підготували покрокову інструкцію, як провести оновлення операційної системи.
Перейти link-arrow
article-img
Як дізнатися характеристики смартфона
Чому програма не запускається, навіть якщо ви її правильно встановили? Одна з найрозповсюдженіших причин — невідповідність технічним вимогам застосунку. Саме тому перед використанням програм потрібно розібратися у технічних можливостях вашого смартфона.
Перейти link-arrow
Потрібна допомога? Замовляйте послугу Техномайстер
Ми допоможемо розв’язати проблеми з вашими пристроями за телефоном та з використанням програм віддаленої підтримки. Звертайтеся до спеціалістів цілодобово та без вихідних за 65 гривень на місяць.
609 (для замовлення послуги) callback-img callback-img