609
(Безкоштовно для номерів Київстар)
TeamViewer
Створюємо обліковий запис Google на смартфоні

Створюємо обліковий запис Google на смартфоні

Сьогодні ми розповімо про те, як створити так необхідний акаунт у Google на смартфоні з операційною системою Android. Завдяки йому ви зможете завантажувати застосунки, користуватися функцією автозаповнення персональних даних, а також отримаєте вбудовані в кожний обліковий запис Google потужні засоби й інструменти захисту. 

 

Все що потрібно —  підключення до інтернету та активна SIM-карта. Остання може бути встановлена ​​як у використовуваний для реєстрації смартфон, так і в інший пристрій. 

 

1. Зайдіть у Налаштування свого мобільного пристрою.

 

Рис.1.

 

2. Знайдіть та натисніть на пункт Акаунти та синхронізація.

 

 

Рис. 2. 

 

Важливо: на різних версіях операційних систем цей розділ може носити різні найменування. Серед можливих варіантів: Акаунти, Інші акаунти, Облікові записи і т.д., тому шукайте близькі за змістом назви.

 

3. Знайдіть там пункт Додати обліковий запис.

 

 

Рис. 3. 

 

4. У списку запропонованих до додавання облікових записів знайдіть Google і натисніть на нього.

 

Рис. 4. 

 

5. Після невеликої перевірки на екрані з'явиться вікно авторизації, натисніть по розташованому під полем введення посиланню Створити обліковий запис, Для себе.

 

Рис. 5. 

 

6. Вкажіть своє ім'я та прізвище. Заповнивши обидва поля, натисніть Далі.

 

Рис. 6. 

 

7. Тепер необхідно ввести загальні відомості: дату народження і стать. 

 

Рис. 7. 

 

8. Тепер придумайте назву для своєї нової поштової скриньки на Gmail. Пам'ятайте, що саме ця пошта і буде логіном, необхідним для авторизації облікового запису.

 

 

Рис. 8. 

 

9.  Тепер час придумати пароль для входу в обліковий запис. Складний, але при цьому такий, який ви точно зможете запам'ятати. 

 

Рис. 9.

 

10. Наступний етап — прив'язка номера мобільного телефону. 

 

Рис. 10. 

 

11. Ознайомтеся з документом «Конфіденційність і умови використання» та натисніть кнопку Приймаю.

 

Рис. 11.

 

Після невеликої перевірки ви опинитеся в Налаштуваннях свого мобільного пристрою, де буде вказана ваша обліковий запис Google. Якщо його немає — вкажіть свій пароль та логін і повторіть спробу. 

 

Однією з найпоширеніших причин невдалої реєстрації є вікові обмеження. У США реєстрація облікового допису доступна з 13 років, у Європі з 14 років. Блокування до 18 поширюється на такі застосунки: Google Гаманець, AdSense AdWords. Також на Ютубі є вікові обмеження по контенту, які відзначаються спеціальним повідомленням.

 

Потрібна допомога? Замовляйте послугу Техномайстер
Ми допоможемо розв’язати проблеми з вашими пристроями за телефоном та з використанням програм віддаленої підтримки. Звертайтеся до спеціалістів цілодобово та без вихідних за 65 гривень на місяць.
609 (для замовлення послуги) callback-img callback-img
Рекомендовані статті
article-img
Чому ноутбук працює повільно і що з цим робити?
Так, комп’ютери влаштовані так, що згодом зазнають старіння — як морального, так і фізичного. Розглянемо ці два типи старіння комп’ютерної техніки.
Перейти link-arrow
article-img
Як заощадити мобільний трафік на смартфоні: 5 простих способів
Мобільний трафік за відсутності безлімітного тарифу бажано заощаджувати. Є 5 способів регулювати витрату мегабайтів та економити ресурси.
Перейти link-arrow
article-img
Як знайти втрачений та захистити дані на пристроях iPhone, iPad, iPod touch, Mac
Як налаштувати програму «Локатор» на пристроях iPhone, iPad, iPod touch і комп’ютері Mac.
Перейти link-arrow
article-img
Як знайти загублений пристрій Android?
Якщо ви загубите телефон або планшет Android чи годинник Wear OS (Samsung Galaxy, Google Pixel Watch або інші), їх можна знайти, заблокувати або видалити з них усі дані. Якщо ви додали обліковий запис Google на пристрій, функцію "Знайти пристрій" буде ввімкнено автоматично. Дізнайтеся, як знайти пристрій у випадку втрати.
Перейти link-arrow
article-img
Як заблокувати загублений пристрій Android або видалити з нього всі дані
Перейти link-arrow
article-img
Що робити, коли закінчилось вільне місце на Google Диск?
Ваш обсяг пам’яті використовується для Google Диска, Gmail і Google Фото. Якщо доступний обсяг пам’яті буде вичерпано, ви не зможете надсилати й отримувати листи.
Перейти link-arrow
article-img
Як налаштувати батьківський контроль в обліковому записі Google
Якщо у вашої дитини є власний обліковий запис Google, ви можете ввімкнути для нього батьківський контроль через додаток Family Link. Якщо ваша дитина віком до 13 років іще не має власного облікового запису Google, ви можете створити його й керувати ним у Family Link.
Перейти link-arrow
article-img
Як створити резервну копію даних пристрою Android і відновити їх
Ви можете створювати резервні копії контенту, даних і налаштувань телефона в обліковому записі Google. Цю інформацію можна відновити на тому самому або іншому телефоні Android.
Перейти link-arrow
article-img
Як очистити кеш і видалити файли cookie?
Якщо ви користуєтеся веб-переглядачем, як-от Chrome, деяка інформація зберігається в кеші й файлах cookie. Інколи її потрібно видалити, щоб розв'язувати певні проблеми з завантаженням сайтів, їх форматуванням тощо.
Перейти link-arrow
article-img
Як змінити мову у браузері?
Ці поради допоможуть вам змінити мову сервісів Google у браузері. Мову мобільних застосунків потрібно змінювати в налаштуваннях мови на пристрої.
Перейти link-arrow
Потрібна допомога? Замовляйте послугу Техномайстер
Ми допоможемо розв’язати проблеми з вашими пристроями за телефоном та з використанням програм віддаленої підтримки. Звертайтеся до спеціалістів цілодобово та без вихідних за 65 гривень на місяць.
609 (для замовлення послуги) callback-img