609
(Безкоштовно для номерів Київстар)
TeamViewer
Як провести перше налаштування смартфона?

Як провести перше налаштування смартфона?

Персоналізація нового телефону — це повноцінний обряд зі своїми особливостями та нюансами. Ця стаття присвячена базовим діям, які потрібно проводити з кожним новопридбаним смартфоном. 

 

Перевірка IMEI та оригінальності

 

Кожен гаджет має ідентифікатор, який позначається абревіатурою IMEI. Для всіх смартфонів він унікальний, за його допомогою можна перевірити оригінальність гаджета, а іноді навіть знайти його у разі втрати. Проте трапляються випадки, коли під виглядом нового смартфона намагаються продати крадений або відновлений пристрій із перебитим IMEI.

 

Найпростіший спосіб перевірити справжність смартфона відразу після його запуску відкрити набір номера і ввести комбінацію *#06#. З'явиться унікальна послідовність із цифр, яку потрібно порівняти з такою на коробці. Деякі виробники (наприклад, Xiaomi) дозволяють перевірити смартфон на оригінальність через сайт https://www.mi.com/global/verify/#/ru/tab/imei 

Рис. 1.

 

Підготуйте свій телефон

 

Перед використанням Android обов'язково зарядіть смартфон. Ви будете вивчати новий пристрій протягом наступних декількох годин, і ми впевнені, що ви не хочете, щоб новий пристрій розрядився в середині важливого процесу.

 

Це найбільш ймовірна причина, через яку виробники смартфонів рекомендують повністю зарядити телефон перед використанням, тому що вони не хочуть розчаровувати вас при першому використанні.

 

Вставляємо SIM-картку та переносимо контакти 

 

Якщо ви хочете перевірити розмовний динамік/якість зв'язку прямо в магазині або замовили смартфон і чекаєте, поки його привезуть, заздалегідь переконайтеся, що SIM-карта має відповідний формат. Майже всі сучасні пристрої працюють з nanoSIM, тому micro, а тим більше mini-аналог не підійде. Якщо сімка не «розкладається», зверніться до салону зв'язку стільникового оператора, щоб отримати SIM-картку нового зразка.

Як перенести всі контакти зі старого телефону, читайте тут.

 

 

Під'єднайтеся до Wi-Fi

 

У вас, ймовірно, буде активний інтернет-пакет даних, але оскільки ви вперше використовуєте свій смартфон і вам потрібно встановити безліч додатків, підключення до Wi-Fi здається найкращим варіантом.

 

Припустимо, що вам потрібно підтвердити одноразовий пароль за допомогою SMS. У цьому випадку ваш мобільний Інтернет буде перерваний, тому що ви отримуватимете SMS на ту ж SIM-карту, з якою ви використовуєте Інтернет. Ось чому підключення до мережі Wi-Fi завжди найкращий варіант.

 

Авторизація у Google

 

Заходити в обліковий запис від Google найкраще після перевірки IMEI. Нічого складного в цьому немає — достатньо ввести свій логін та пароль. Якщо на минулому телефоні було увімкнено резервне копіювання даних, то після авторизації відбудеться перенесення контактних телефонів, повідомлень та іншої інформації, важливої для користувача.

 

Людина, яка вперше купила смартфон з операційною системою Android, зможе створити обліковий запис всього за кілька хвилин.

 

Встановлюємо блокування

 

Збереження особистих даних — основний пріоритет в роботі, тому після придбання нового смартфона необхідно захистити його за допомогою блокування. Це пропонують зробити ще на етапі першого запуску пристрою за допомогою:

 

1. Графічний ключ, PIN-код або пароль.

2. Вбудований сканер відбитка пальців.

3. Технології розпізнавання облич.

 

Перший варіант зустрічається у всіх сучасних телефонах без винятку. Рекомендуємо скористатися кількома типами блокувань, заодно встановивши PIN-код на SIM-картку. Також існує система захисту під назвою Smart Lock.

 

Розбираємось із застосунками

 

Почнемо з головного — у кожному новому смартфоні обов'язково знайдеться кілька стандартних  програм, які встановлює виробник. Більшість їх призначена для розкриття спеціальних функцій смартфона, інші служить виключно як реклама сервісів. 

 

Щодо встановлення додаткових застосунків, то їх можна завантажити в Play Market. Додавайте їх на свій пристрій за власними інтересами та потребами. Проте не завантажуйте надто багато застосунків, вони займають досить багато пам'яті пристрою, а це може негативно впливати на роботу смартфона.

 

Засоби захисту 

 

Для того, щоб смартфон працював довше, рекомендуємо доповнити його захисним склом та чохлом. Також все більшої популярності набирають сервіси продовження гарантії виробника, обміну смартфона та страхування. 

Потрібна допомога? Замовляйте послугу Техномайстер
Ми допоможемо розв’язати проблеми з вашими пристроями за телефоном та з використанням програм віддаленої підтримки. Звертайтеся до спеціалістів цілодобово та без вихідних за 65 гривень на місяць.
609 (для замовлення послуги) callback-img callback-img
Рекомендовані статті
article-img
Чому ноутбук працює повільно і що з цим робити?
Так, комп’ютери влаштовані так, що згодом зазнають старіння — як морального, так і фізичного. Розглянемо ці два типи старіння комп’ютерної техніки.
Перейти link-arrow
article-img
Як заощадити мобільний трафік на смартфоні: 5 простих способів
Мобільний трафік за відсутності безлімітного тарифу бажано заощаджувати. Є 5 способів регулювати витрату мегабайтів та економити ресурси.
Перейти link-arrow
article-img
Як знайти втрачений та захистити дані на пристроях iPhone, iPad, iPod touch, Mac
Як налаштувати програму «Локатор» на пристроях iPhone, iPad, iPod touch і комп’ютері Mac.
Перейти link-arrow
article-img
Як знайти загублений пристрій Android?
Якщо ви загубите телефон або планшет Android чи годинник Wear OS (Samsung Galaxy, Google Pixel Watch або інші), їх можна знайти, заблокувати або видалити з них усі дані. Якщо ви додали обліковий запис Google на пристрій, функцію "Знайти пристрій" буде ввімкнено автоматично. Дізнайтеся, як знайти пристрій у випадку втрати.
Перейти link-arrow
article-img
Як заблокувати загублений пристрій Android або видалити з нього всі дані
Перейти link-arrow
article-img
Що робити, коли закінчилось вільне місце на Google Диск?
Ваш обсяг пам’яті використовується для Google Диска, Gmail і Google Фото. Якщо доступний обсяг пам’яті буде вичерпано, ви не зможете надсилати й отримувати листи.
Перейти link-arrow
article-img
Як налаштувати батьківський контроль в обліковому записі Google
Якщо у вашої дитини є власний обліковий запис Google, ви можете ввімкнути для нього батьківський контроль через додаток Family Link. Якщо ваша дитина віком до 13 років іще не має власного облікового запису Google, ви можете створити його й керувати ним у Family Link.
Перейти link-arrow
article-img
Як створити резервну копію даних пристрою Android і відновити їх
Ви можете створювати резервні копії контенту, даних і налаштувань телефона в обліковому записі Google. Цю інформацію можна відновити на тому самому або іншому телефоні Android.
Перейти link-arrow
article-img
Як очистити кеш і видалити файли cookie?
Якщо ви користуєтеся веб-переглядачем, як-от Chrome, деяка інформація зберігається в кеші й файлах cookie. Інколи її потрібно видалити, щоб розв'язувати певні проблеми з завантаженням сайтів, їх форматуванням тощо.
Перейти link-arrow
article-img
Як змінити мову у браузері?
Ці поради допоможуть вам змінити мову сервісів Google у браузері. Мову мобільних застосунків потрібно змінювати в налаштуваннях мови на пристрої.
Перейти link-arrow
Потрібна допомога? Замовляйте послугу Техномайстер
Ми допоможемо розв’язати проблеми з вашими пристроями за телефоном та з використанням програм віддаленої підтримки. Звертайтеся до спеціалістів цілодобово та без вихідних за 65 гривень на місяць.
609 (для замовлення послуги) callback-img