609
(Безкоштовно для номерів Київстар)
TeamViewer
Як регулювати яскравість дисплея на смартфоні

Як регулювати яскравість дисплея на смартфоні

Для iOS (телефони Apple):

На iPhone можна зменшити або збільшити яскравість екрана, налаштувати колір дисплея, вибрати функції Темного режиму, True Tone і Night Shift. Розповідаємо, що потрібно робити: 

 

1. Для того, щоб змінити яскравість — потягніть по розблокованому екрану знизу вверх, відкриється центр керування. Тепер бігунком регулювання можете збільшити або зменшити показник яскравості екрана.

 

Рис. 1. 

 

Рис. 2. 

 

2. Для того, щоб відкрити всі можливості налаштування яскравості екрана перейдіть у Параметри, далі Дисплей і яскравість. Тепер повзунком ви можете регулювати яскравість.

 

Рис. 3. 

 

Рис. 4. 

 

Рис. 5. 

 

3. Ви також можете налаштувати Авто — функцію, яка налаштовує яскравість екрана відповідно до поточних умов освітлення за допомогою вбудованого датчика навколишнього освітлення. Для цього активуйте відповідний бігунок, потім натисніть на Опції і оберіть один з варіантів: З ранку до ночі або налаштуйте Власний розклад. 

 

Рис. 6. 

 

Рис. 7. 

 

Рис. 8. 

 

4. При поганому освітлені ви можете вибрати Темний режим, а також це зручно, якщо ви довго користуєтеся телефоном вночі. 

 

5. Для цього у тій же вкладці Дисплей і яскравість натисніть на функцію Темний. 

 

Рис. 9. 

 

6. На сучасних моделях додано функцію True Tone, яка  автоматично адаптує колір та інтенсивність дисплея відповідно до освітлення навколо вас.

 

Рис. 10. 

 

7. Опція Night Shift буде корисною, якщо ви перебуваєте в темній кімнаті вдень. Для цього натисніть на цю функцію, оберіть варіант За розкладом або Увімкнути в ручну до завтра, а також потягніть бігунок регулювання температури кольору в сторону більш теплих відтінків. 

 

Рис. 11.

 

Рис. 12. 

 

Для Android (телефони Samsung, OPPO, Xiaomi, Nokia та інші):

1. Екстрено налаштувати яскравість дисплея можна розблокувавши телефон та потягнути по екрану зверхи вниз, відкривши панель керування. Там бігунком ви можете регулювати рівень яскравості. 

Рис. 13. Рис. 14. 

 

2. Для переходу в розширені налаштування перейдіть у Параметри, виберіть Дисплей і яскравість і також за допомогою бігунка відрегулюйте показник яскравості. 

 

Рис. 15. 

 

Рис. 16. 

 

Рис. 17. 

 

3. Тут ви можете також активувати Темний режим, який допомагає очам не так сильно втомлюватися під час користуванням телефоном у нічний час. 

 

Рис. 18. 

 

4. Також ви можете налаштувати колірну температуру екрана. Щоб відрегулювати її можна бігунком, потягнувши його в одну зі сторін. Наприклад, теплий спектр кольорів зручно використовувати при читанні. 

Рис. 19. 

 

5. Дуже корисна функція — Комфорт для очей, який змінює спектр кольорів на тепліший. 

Рис. 20. 

 

Сподіваємося, наша стаття допоможе вам просто налаштовувати яскравість екрана до комфортного рівня. 

Потрібна допомога? Замовляйте послугу Техномайстер
Ми допоможемо розв’язати проблеми з вашими пристроями за телефоном та з використанням програм віддаленої підтримки. Звертайтеся до спеціалістів цілодобово та без вихідних за 65 гривень на місяць.
609 (для замовлення послуги) callback-img callback-img
Рекомендовані статті
article-img
Чому ноутбук працює повільно і що з цим робити?
Так, комп’ютери влаштовані так, що згодом зазнають старіння — як морального, так і фізичного. Розглянемо ці два типи старіння комп’ютерної техніки.
Перейти link-arrow
article-img
Як заощадити мобільний трафік на смартфоні: 5 простих способів
Мобільний трафік за відсутності безлімітного тарифу бажано заощаджувати. Є 5 способів регулювати витрату мегабайтів та економити ресурси.
Перейти link-arrow
article-img
Як знайти втрачений та захистити дані на пристроях iPhone, iPad, iPod touch, Mac
Як налаштувати програму «Локатор» на пристроях iPhone, iPad, iPod touch і комп’ютері Mac.
Перейти link-arrow
article-img
Як знайти загублений пристрій Android?
Якщо ви загубите телефон або планшет Android чи годинник Wear OS (Samsung Galaxy, Google Pixel Watch або інші), їх можна знайти, заблокувати або видалити з них усі дані. Якщо ви додали обліковий запис Google на пристрій, функцію "Знайти пристрій" буде ввімкнено автоматично. Дізнайтеся, як знайти пристрій у випадку втрати.
Перейти link-arrow
article-img
Як заблокувати загублений пристрій Android або видалити з нього всі дані
Перейти link-arrow
article-img
Що робити, коли закінчилось вільне місце на Google Диск?
Ваш обсяг пам’яті використовується для Google Диска, Gmail і Google Фото. Якщо доступний обсяг пам’яті буде вичерпано, ви не зможете надсилати й отримувати листи.
Перейти link-arrow
article-img
Як налаштувати батьківський контроль в обліковому записі Google
Якщо у вашої дитини є власний обліковий запис Google, ви можете ввімкнути для нього батьківський контроль через додаток Family Link. Якщо ваша дитина віком до 13 років іще не має власного облікового запису Google, ви можете створити його й керувати ним у Family Link.
Перейти link-arrow
article-img
Як створити резервну копію даних пристрою Android і відновити їх
Ви можете створювати резервні копії контенту, даних і налаштувань телефона в обліковому записі Google. Цю інформацію можна відновити на тому самому або іншому телефоні Android.
Перейти link-arrow
article-img
Як очистити кеш і видалити файли cookie?
Якщо ви користуєтеся веб-переглядачем, як-от Chrome, деяка інформація зберігається в кеші й файлах cookie. Інколи її потрібно видалити, щоб розв'язувати певні проблеми з завантаженням сайтів, їх форматуванням тощо.
Перейти link-arrow
article-img
Як змінити мову у браузері?
Ці поради допоможуть вам змінити мову сервісів Google у браузері. Мову мобільних застосунків потрібно змінювати в налаштуваннях мови на пристрої.
Перейти link-arrow
Потрібна допомога? Замовляйте послугу Техномайстер
Ми допоможемо розв’язати проблеми з вашими пристроями за телефоном та з використанням програм віддаленої підтримки. Звертайтеся до спеціалістів цілодобово та без вихідних за 65 гривень на місяць.
609 (для замовлення послуги) callback-img