609
(Безкоштовно для номерів Київстар)
TeamViewer
Як відновити обліковий запис у соціальних мережах

Як відновити обліковий запис у соціальних мережах

Як відновити обліковий запис у соціальних мережах 

 

Один з найстрашніших снів — втрата можливості спілкування з родиною та друзями. Соціальні мережі вже давно стали місцем розмов про життя, обміном фотографіями та новинною стрічкою. Отже, що робити, коли ви забули чи загубили дані для входу в обліковий запис. 

 

Instagram 

 

1. Відкрийте застосунок Instagram та перейдіть у головне меню. Під полем вводу імені користувача та паролем натисніть на функцію Забули пароль. 

 

Рис. 1.

 

2. Далі введіть ваше ім’я користувача (як ви відписані в Instagram), електронну адресу або номер телефону. Це залежить від того, які дані ви вводили під час реєстрації. Виберіть Знайти обліковий запис.

 

Рис. 2.

 

Важливо: якщо ваш обліковий запис під’єднано до Facebook, то виберіть Увійти у Facebook та введіть свій логін та пароль. 

 

Рис. 3. 

 

Рис. 4. 

 

3. Наступний крок — виберіть спосіб входу. Instagram може запропонувати надіслати вам код або посилання для входу в обліковий запис на електронну пошту. Також ви можете отримати код чи посилання в SMS-повідомленні. Виберіть оптимальний для вас варіант. 

Рис. 5.

 

4. Далі перейдіть у свою поштову скриньку та відкрийте листа від Instagram, натисніть на Увійти або Скинути пароль. Так само і з повідомленням на ваш номер телефону. Змініть пароль та більше не втрачайте його. 

 

Рис. 6.

 

5. Якщо ви не маєте доступу ні до електронної пошти, ні до номера телефону — натисніть Більше не маєте до них доступу. 

 

Рис. 7. 

 

6. Instagram запропонує вам відновити обліковий запис за допомогою відеоселфі, якщо у вашому обліковому записі є ваша світлина. Якщо така є — натисніть на Так. Якщо вашого фото немає — натискайте на Ні.
Рис. 8.

 

7. Якщо у попередньому кроці ви обрали Ні, то застосунок відкриє вам Довідковий центр. Рекомендуємо спробувати увійти за допомогою Facebook і слідуйте інструкціям. 

 

Рис. 9.

 

Рис. 10.

 

Facebook 

 

1. Відкрийте застосунок Facebook та перейдіть у головне меню. Під полем вводу номера мобільного телефону або електронної адреси натисніть на функцію Забули пароль. 

 

Рис. 11. 

 

2. Введіть свій номер телефону та натисніть Знайти обліковий запис. Якщо ви його не вказували під час реєстрації — виберіть Шукати за електронною адресою і введіть її.

 

Рис. 12. 

 

Рис. 13. 

 

3. Далі виберіть Отримати код або посилання електронною поштою або Отримати код або посилання на телефон. У випадку втрати доступу до неї — виберіть Більше не маєте до них доступу. 

 

Рис. 14.

 

4.  Далі перейдіть у свою поштову скриньку або відкрийте застосунок Повідомлення на смартфоні. Відкрийте повідомлення від Facebook та введіть вказаний код. Натисніть Продовжити. 

 

Рис. 15. 

 

5. Далі створіть новий пароль та за потреби вийдіть із вашого облікового запису на інших пристроях. Ось і все, після зміни пароля знову перейдіть у головне меню і введіть свій логін та новий пароль. 

 

Рис. 16.

Дивіться також: Відкриваємо для себе Facebook - за посиланням.

 

TikTok 

 

1. Відкрийте застосунок TikTok та перейдітьу вкладку Профіль. Далі натисніть на кнопку Увійти або зареєструватися. 

 

Рис. 17. 

 

2. Якщо ви створювали обліковий запис за допомогою номера телефону або електронної пошти — натисніть на перший варіант з переліку. Якщо ж ви прив’язали свій акаунт у TikTok до іншої соціальної мережі — виберіть Продовжити за допомогою (назва іншої соцмережі) і авторизуйтеся у ній. 

Рис. 18. 

 

3. Під полем ввод імені користувача та паролем натисніть на Не пам’ятаєш пароль?

Рис. 19. 

 

4. Далі потрібно вибрати, за допомогою якого засобу зв’язку ви можете його відповити. Якщо під час реєстрації вказали адресу електронної пошти —  введіть її, якщо номер телефону — напишіть його разом із кодом країни (+380…). 

Рис. 20.

 

5. Власне після цього ви отримаєте смс-повідомлення або лист на вашу пошту, де буде вказаний код для скидання паролю. 

Рис. 21. 

 

Рис. 22.

 

6. Скопіюйте і вставте його, або введіть вручну без змін. Якщо ви не отримали повідомлення — натисніть на Надіслати код повторно. 

 

Рис. 23.

 

7. Залишилося створити новий пароль для вашого облікового запису. Дотримуйтеся умов його створення та натисніть на кнопку Увійти. 

Рис. 24. 

 

Отже, відновити доступ до своїх облікових записів у соцмережах не складно, головне — вчасно прив’язувати їх до номера телефону та електронної пошти. 

Радимо переглянути відео Знайомимось із соціальними мережами - за посиланням.

Потрібна допомога? Замовляйте послугу Техномайстер
Ми допоможемо розв’язати проблеми з вашими пристроями за телефоном та з використанням програм віддаленої підтримки. Звертайтеся до спеціалістів цілодобово та без вихідних за 65 гривень на місяць.
609 (для замовлення послуги) callback-img callback-img
Рекомендовані статті
article-img
Чому ноутбук працює повільно і що з цим робити?
Так, комп’ютери влаштовані так, що згодом зазнають старіння — як морального, так і фізичного. Розглянемо ці два типи старіння комп’ютерної техніки.
Перейти link-arrow
article-img
Як заощадити мобільний трафік на смартфоні: 5 простих способів
Мобільний трафік за відсутності безлімітного тарифу бажано заощаджувати. Є 5 способів регулювати витрату мегабайтів та економити ресурси.
Перейти link-arrow
article-img
Як знайти втрачений та захистити дані на пристроях iPhone, iPad, iPod touch, Mac
Як налаштувати програму «Локатор» на пристроях iPhone, iPad, iPod touch і комп’ютері Mac.
Перейти link-arrow
article-img
Як знайти загублений пристрій Android?
Якщо ви загубите телефон або планшет Android чи годинник Wear OS (Samsung Galaxy, Google Pixel Watch або інші), їх можна знайти, заблокувати або видалити з них усі дані. Якщо ви додали обліковий запис Google на пристрій, функцію "Знайти пристрій" буде ввімкнено автоматично. Дізнайтеся, як знайти пристрій у випадку втрати.
Перейти link-arrow
article-img
Як заблокувати загублений пристрій Android або видалити з нього всі дані
Перейти link-arrow
article-img
Що робити, коли закінчилось вільне місце на Google Диск?
Ваш обсяг пам’яті використовується для Google Диска, Gmail і Google Фото. Якщо доступний обсяг пам’яті буде вичерпано, ви не зможете надсилати й отримувати листи.
Перейти link-arrow
article-img
Як налаштувати батьківський контроль в обліковому записі Google
Якщо у вашої дитини є власний обліковий запис Google, ви можете ввімкнути для нього батьківський контроль через додаток Family Link. Якщо ваша дитина віком до 13 років іще не має власного облікового запису Google, ви можете створити його й керувати ним у Family Link.
Перейти link-arrow
article-img
Як створити резервну копію даних пристрою Android і відновити їх
Ви можете створювати резервні копії контенту, даних і налаштувань телефона в обліковому записі Google. Цю інформацію можна відновити на тому самому або іншому телефоні Android.
Перейти link-arrow
article-img
Як очистити кеш і видалити файли cookie?
Якщо ви користуєтеся веб-переглядачем, як-от Chrome, деяка інформація зберігається в кеші й файлах cookie. Інколи її потрібно видалити, щоб розв'язувати певні проблеми з завантаженням сайтів, їх форматуванням тощо.
Перейти link-arrow
article-img
Як змінити мову у браузері?
Ці поради допоможуть вам змінити мову сервісів Google у браузері. Мову мобільних застосунків потрібно змінювати в налаштуваннях мови на пристрої.
Перейти link-arrow
Потрібна допомога? Замовляйте послугу Техномайстер
Ми допоможемо розв’язати проблеми з вашими пристроями за телефоном та з використанням програм віддаленої підтримки. Звертайтеся до спеціалістів цілодобово та без вихідних за 65 гривень на місяць.
609 (для замовлення послуги) callback-img