609
(Безкоштовно для номерів Київстар)
TeamViewer
Як знайти великі файли на Windows?

Як знайти великі файли на Windows?

Варіант 1 — використання Провідника. Він дозволяє швидко шукати всі файли розміром не більше ніж 1 Гб. Також в ньому є опція задавання потрібного розміру вручну.

Як активувати функцію: 

  1. Запустіть Провідник і натисніть на Розташування, побачити це можна в лівій частині панелі. Виберіть окремо HDD, SSD, або Цей комп'ютер.

  2. У верхній правій частині вікна не використовуючи лапок введіть: «розмір: гігантський» для файлів понад 1 Гб,  «розмір: великий» для файлів понад 100 Мб. Натисніть Enter і чекайте, коли з'являться результати пошуку.

Рис. 1

 

Варіант 2 — скористуйтеся фільтром. 

Що потрібно робити:

  1. Як фільтр введіть наступне: «розмір:> 500Мб», прив'язуватися до цифри після розміру не потрібно, ви можете вказувати свою. 

  2. Відкрийте папку зі знайденими файлами, натисніть на неї і виберіть Розташування файлу, після цього файл можна видалити, якщо є така необхідність. 

Важливо: щоб видалити системні файли користуйтеся спеціальними засобами Windows призначеними для цього. Так для цього використовують інсталятор Windows. Вона також полегшує видалення вже встановлених програм. За жодних умов не слід просто видаляти папку з додатком, щоб видалити його, тому що при цьому в системі може залишитися безліч файлів, які можуть порушувати стабільність її роботи.

Варіант 3 — шукаємо великі файли використовуючи командний рядок.

Порядок дій:

  1. Перейдіть на профіль адміністратора й активуйте командний рядок:  натисніть комбінацію клавіш Windows + R, після чого виберіть із запропонованих варіантів дя відкриття формат CMD та натисніть OK.

  2. Відкрийте необхідний диск, для прикладу візьмемо cd C: \, і натисніть Enter, щоб перейти в корінь диска. Якщо потрібно потрапити в корінь несистемного диска, то необхідно ввести його назву таким чином: D:

  3. Задайте команду: forfiles / s / c "cmd / c if @fsize GTR 1073741824 echo @path". 

  4. Після цього з'явиться список з розташованими файлами, які за розміром більше ніж той, що ви вказали. За приклад ми взяли 1 Гб, тому за підсумком вийшла цифра 1024 (КБ) помножена на 1024 два рази.

Також відкривши Параметри Windows і пункт Система, а після перейшовши в Сховище можна побачити інформацію про програми, список категорій і кількість місця, яке вони займають. Якщо натиснути на Показати більше категорій, буде зображена більш детальна інформація. 

Рис. 2

Рис. 3

 

Потрібна допомога? Замовляйте послугу Техномайстер
Ми допоможемо розв’язати проблеми з вашими пристроями за телефоном та з використанням програм віддаленої підтримки. Звертайтеся до спеціалістів цілодобово та без вихідних за 65 гривень на місяць.
609 (для замовлення послуги) callback-img callback-img
Рекомендовані статті
article-img
Чому ноутбук працює повільно і що з цим робити?
Так, комп’ютери влаштовані так, що згодом зазнають старіння — як морального, так і фізичного. Розглянемо ці два типи старіння комп’ютерної техніки.
Перейти link-arrow
article-img
Як заощадити мобільний трафік на смартфоні: 5 простих способів
Мобільний трафік за відсутності безлімітного тарифу бажано заощаджувати. Є 5 способів регулювати витрату мегабайтів та економити ресурси.
Перейти link-arrow
article-img
Як знайти втрачений та захистити дані на пристроях iPhone, iPad, iPod touch, Mac
Як налаштувати програму «Локатор» на пристроях iPhone, iPad, iPod touch і комп’ютері Mac.
Перейти link-arrow
article-img
Як знайти загублений пристрій Android?
Якщо ви загубите телефон або планшет Android чи годинник Wear OS (Samsung Galaxy, Google Pixel Watch або інші), їх можна знайти, заблокувати або видалити з них усі дані. Якщо ви додали обліковий запис Google на пристрій, функцію "Знайти пристрій" буде ввімкнено автоматично. Дізнайтеся, як знайти пристрій у випадку втрати.
Перейти link-arrow
article-img
Як заблокувати загублений пристрій Android або видалити з нього всі дані
Перейти link-arrow
article-img
Що робити, коли закінчилось вільне місце на Google Диск?
Ваш обсяг пам’яті використовується для Google Диска, Gmail і Google Фото. Якщо доступний обсяг пам’яті буде вичерпано, ви не зможете надсилати й отримувати листи.
Перейти link-arrow
article-img
Як налаштувати батьківський контроль в обліковому записі Google
Якщо у вашої дитини є власний обліковий запис Google, ви можете ввімкнути для нього батьківський контроль через додаток Family Link. Якщо ваша дитина віком до 13 років іще не має власного облікового запису Google, ви можете створити його й керувати ним у Family Link.
Перейти link-arrow
article-img
Як створити резервну копію даних пристрою Android і відновити їх
Ви можете створювати резервні копії контенту, даних і налаштувань телефона в обліковому записі Google. Цю інформацію можна відновити на тому самому або іншому телефоні Android.
Перейти link-arrow
article-img
Як очистити кеш і видалити файли cookie?
Якщо ви користуєтеся веб-переглядачем, як-от Chrome, деяка інформація зберігається в кеші й файлах cookie. Інколи її потрібно видалити, щоб розв'язувати певні проблеми з завантаженням сайтів, їх форматуванням тощо.
Перейти link-arrow
article-img
Як змінити мову у браузері?
Ці поради допоможуть вам змінити мову сервісів Google у браузері. Мову мобільних застосунків потрібно змінювати в налаштуваннях мови на пристрої.
Перейти link-arrow
Потрібна допомога? Замовляйте послугу Техномайстер
Ми допоможемо розв’язати проблеми з вашими пристроями за телефоном та з використанням програм віддаленої підтримки. Звертайтеся до спеціалістів цілодобово та без вихідних за 65 гривень на місяць.
609 (для замовлення послуги) callback-img