609
(Безкоштовно для номерів Київстар)
TeamViewer

Поради - Сторінка 4

main-img

Поради

article-img
Як відновити обліковий запис у соціальних мережах
Один з найстрашніших снів — втрата можливості спілкування з родиною та друзями. Соціальні мережі вже давно стали місцем розмов про життя, обміном фотографіями та новинною стрічкою. Отже, що робити, коли ви забули чи загубили дані для входу в обліковий запис.
Перейти link-arrow
article-img
Як регулювати яскравість дисплея на смартфоні
«Що робити, якщо екран світить надто сильно? Як відрегулювати яскравість, щоб можна було читати вночі? Чи може телефон автоматично змінювати режими яскравості?». Відповідаємо на усі ці питання далі.
Перейти link-arrow
article-img
Як перенести дані зі старого телефону на новий
Перше питання, яке виникає після покупки нового смартфону — як перенести всю потрібну інформацію зі старого. Улюблені фотографії, контакти, аудіо та відео файли, навіть паролі та налаштування застосунків, усе це можна продублювати на потрібний пристрій декількома способами. Про них ми сьогодні й розповімо.
Перейти link-arrow
article-img
Як очистити пам’ять смартфона: три швидкі способи
Якщо ваш смартфон працює заповільно, не вистачає місця для завантаження потрібного застосунку або файлу — скористайтеся нашими порадами, які допоможуть звільнити місце.
Перейти link-arrow
article-img
Змінення яскравості екрана в Windows
Налаштуйте дисплей ноутбука під ваш тип освітлення, візуальні вподобання та тип живлення пристрою. У цій статті надаємо покрокову інструкцію, яка допоможе вам зменшити або збільшити яскравість екрана.
Перейти link-arrow
article-img
Чому не надходять повідомлення на телефон
Причин, чому ця проблема може виникати досить багато: збій в роботі, неправильне налаштування операційної системи, повністю завантажена пам’ять пристрою або несумісність SIM-карти та смартфону. Розповідаємо, що потрібно зробити, аби розв'язати це питання.
Перейти link-arrow
article-img
Електронна SIM-карта: як встановити та користуватися
Ринок технологій не стоїть на місці, постійно доповнюючи девайси новими функціями. Так виробники смартфонів додали eSIM — вбудований у пристрій чіп, який після активації повністю замінює звичну SIM-карту. Чому це актуально? Хоча б тому, що ви можете під'єднати декілька номерів телефону на один смартфон. Все це відбувається онлайн та за 10 хвилин. Розповідаємо, як це зробити.
Перейти link-arrow
Потрібна допомога? Замовляйте послугу Техномайстер
Ми допоможемо розв’язати проблеми з вашими пристроями за телефоном та з використанням програм віддаленої підтримки. Звертайтеся до спеціалістів цілодобово та без вихідних за 65 гривень на місяць.
609 (для замовлення послуги) callback-img callback-img