609
(Безкоштовно для номерів Київстар)
TeamViewer

Поради - Сторінка 5

main-img

Поради

article-img
Налаштування ліміту мобільного інтернету
Показник використання трафіку – це обсяг даних, завантажених на телефон або надісланих через мобільне передавання даних. Коли ви активуєте щомісячний пакет послуг у мобільного оператора, вам надаєтеся певна кількість мобільного трафіку. Для того, щоб не перевищити ці показники радимо перевірити його використання та за необхідності змініть відповідні параметри.
Перейти link-arrow
article-img
Як захистити свою електронну пошту від спаму
Розповідаємо, як очистити поштову скриньку від зайвого.
Перейти link-arrow
article-img
Як видалити браузер Google Chrome з комп'ютера?
Вирішили змінити браузер, але не знаєте як видалити старий Google Chrome? Розповідаємо, що робити у такому випадку.
Перейти link-arrow
article-img
Що робити, якщо після запуску ПК відкривається BIOS?
Якщо ваш комп'ютер або ноутбук після вимкнення сам заходить у БІОС (UEFI), з великою ймовірністю існують якісь проблеми з роботою або налаштуванням обладнання, проте це не критично і цю проблему можна вирішити.
Перейти link-arrow
article-img
Панель управління і її складові Windows 10 і 11
Windows 10 почав, а Windows 11 підхопив тенденцію, коли системні налаштування перемістили в Параметри. Проте все ж таки, більша частина складових запускається в діалоговому вікні Виконати або якщо ви вирішите викликати командний рядок.
Перейти link-arrow
article-img
Включаємо компоненти Windows 10 і 11
У Windows дуже багато компонентів, проте не всі вони включені. Для того, щоб ними користуватися, їх потрібно самостійно активувати, навіть якщо це стандартні програми. До них відносяться Бездротовий дисплей, Нотатки та інші.
Перейти link-arrow
article-img
Позбавляємося від дампів пам'яті на Windows 10
У Windows 10 можна створювати дампи пам'яті та мінідампи, під час збоїв системи синіх екранів BSoD. Ці файли займають досить немало місця на диску, що критично може відображуватися на невеликих SSD. Чи можливо взагалі їх утилізувати? Звичайно!
Перейти link-arrow
Потрібна допомога? Замовляйте послугу Техномайстер
Ми допоможемо розв’язати проблеми з вашими пристроями за телефоном та з використанням програм віддаленої підтримки. Звертайтеся до спеціалістів цілодобово та без вихідних за 65 гривень на місяць.
609 (для замовлення послуги) callback-img callback-img