609
(Безкоштовно для номерів Київстар)
TeamViewer
Як перенести дані зі старого телефону на новий

Як перенести дані зі старого телефону на новий

1. За допомогою NFC чи Bluetooth.

NFC-функція — це технологія бездротового зв’язку, що дозволяє пристроям з’єднуватися між собою на відстані в межах 10 см. Головна перевага — практично моментальне з’єднання, тоді як, наприклад, Bluetooth вимагає процедури узгодження між пристроями. Крім того, малий радіус дії зв’язку забезпечує вищий рівень безпеки.

Якщо обидва телефони мають цю функцію, а також версію Android від 5.0 та вище, то це спосіб ідеально підійде. 

 

1. Відкрийте Налаштування (Параметри) та зайдіть у розділ Бездротові мережі,  увімкніть NFC на обох телефона.

2. Після цього активуйте Android Beam.

3. Далі покладіть смартфони максимально близько один до одного. 

4. На старому телефоні виберіть файли, які потрібно перенести та натисніть Передати.

5. Ось і все, потрібно зачекати, поки інформація перенесеться з одного гаджета на інший.

 

Для перекидання даних з телефону на телефон через функцію Bluetooth:

1. Відкрийте Налаштування (Параметри), натисніть на Bluetooth та активуйте бігунок.

 

Рис. 1. 

 

Рис. 2. 

 

Рис. 3. 

 

2. Тепер виберіть файли, які потрібно перенести та натисніть Надіслати, далі серед запропонованих варіантів виберіть Bluetooth.

 

Рис. 4. 

 

Рис. 5. 

 

3. Виберіть назву другого смартфона та натисніть на неї.

 

Рис. 6.

 

4. Іноді пристрої можуть пропонувати створити пару для передачі файлів, тому натисніть на обох телефонах Створити пару. 

 

Рис. 7. 

 

Дочекайтеся завершення процедури передачі файлів і сміливо користуйтеся новим пристроєм. 

 

2. За допомогою MiCloud.

Для власників смартфонів бренду Xiaomi, існує простий і швидкий спосіб перенести контакти, фото та іншу інформацію за допомогою вбудованого сервісу MiCloud.

 

1. Зайдіть у Налаштування, виберіть Mi Account, потім Xiaomi Cloud.

2. Введіть пароль від облікового запису.

3. Після цього в параметрах виберіть Створити резервну копію

4. У новому телефоні також зайдіть у свій обліковий запис. 

5. Тепер натисніть на Відновлення.

6. Далі залишається лише чекати, поки дані перекинутися зі старого телефону на новий. 

 

Важливо: обидва пристрої повинні бути підключені до однієї мережі Wi-Fi.
3. За допомогою облікового запису Google.

Цей метод підходить для того, щоб перенести контакти, фото та інші дані з будь-яких девайсів через обліковий запис Google. Вся ваша інформація зберігається в одному місці, тому за правильного налаштування ви матимете до неї доступ з будь-якого пристрою.

 

1. Перевірте, чи прив'язаний до вашого облікового запису Google старий телефон. Для цього перейдіть у Параметри (Налаштування) і серед облікових записів виберіть той, що належить вам. Якщо обліковий запис відсутній, то додайте його за інструкціями на екрані.

 

Рис. 1. 

 

Рис. 2. 

 

Рис. 3.

 

2. Натисніть на свій обліковий запис і переконайтеся, що біля всіх пунктів (музика, фільми, диски, контакти тощо) стоять галочки, якщо ні, проставте.

Рис. 4. 

 

3. Зазвичай функція резервного копіювання автоматично включена на телефонах з операційною системою Android. Проте ліпше переконатися, що всі налаштування активовані вірно. Тому поверніться у Параметри (Налаштування) і виберіть Додаткові параметри (на деяких моделях Система, Додаткові налаштування). 

 

Рис. 5. 

 

4. Натисніть на Резервне копіювання та скидання. 

 

Рис. 6. 

 

5. Переконайтеся, що опцію завантаження на диск увімкнено — натисніть на Резервне копіювання облікових записів та натисніть Увімкнути (Почати копіювання). 
Рис. 7. 

 

Рис. 8. 

 

5. Перевірити дані резервного копіювання можна так: перейдіть у Параметрах (Налаштуваннях) у функцію Google, далі виберіть Резервне копіювання. 

 

Рис. 9.

 

Рис. 10. 

 

Тепер ви можете переглянути окремі складові копіювання. Наприклад, якщо система автоматично не завантажує матеріали з Галереї — натисніть на Фото і відео, а потім Автозавантаження та синхронізація. Таким чином усі фото та відео будуть додаватися у ваш обліковий запис Google. 

 

Рис. 11. 

 

Рис. 12 

 

6. Залишилося лише налаштувати новий смартфон. Увімкніть пристрій та дотримуйтесь усіх вказівок на екрані. У більшості випадків телефон сам запропонує вам перенести матеріали зі старого пристрою, тому після такого повідомлення натисніть Далі, а потім виберіть Скопіювати дані хмарного середовища. Введіть пароль та логін від вашого облікового запису Google та виберіть дані для перенесення.

 

Важливо: якщо смартфон сам не пропонує перенести дані, то перейдіть у Параметри (Налаштування), Користувачі та обліковий запис (Акаунти), Додати обліковий запис. Після цього введіть логін і пароль, знову перейдіть у розділ Акаунти, виберіть потрібний обліковий запис, натисніть на Ще та підтвердить Синхронізація.

 

4. За допомогою функції Швидкий старт.

Якщо ви надаєте перевагу смартфонам з операційною системою iOS, то ви маєте можливість перенести дані автоматично після першого увімкнення пристрою.

 

1. Увімкніть новий пристрій і покладіть його поряд зі старим. Щоб розпочати роботу, виконайте інструкції на екрані. Якщо запит на налаштування нового пристрою зникне з поточного пристрою, перезапустіть обидва пристрої.

2. Під'єднайте смартфони до однієї мережі Wi-Fi або стільникової мережі.

3. Налаштуйте Face ID або Touch ID.

4. Далі виберіть спосіб передавання даних:

4.1. Якщо ви завантажуєте дані з iCloud, ваші програми й дані завантажуються у фоновому режимі, тож ви можете відразу почати користуватися новим пристроєм.

4.2. Якщо ви переносите дані безпосередньо з попереднього пристрою, вам доведеться дочекатися завершення цієї процедури на обох пристроях, перш ніж ви знову зможете ними користуватися.

 

5. За допомогою iCloud. 

iCloud — це хмарний сервіс Apple, який зберігає ваші фотографії, файли, нотатки, паролі й інші дані й автоматично підтримує їх в актуальному стані на всіх ваших пристроях. Тому якщо ви завчасно переносите усю потрібну інформацію у свій акаунт, то матимете доступ до неї з пристроїв цієї фірми. Для перенесення даних:

 

1. Увімкніть новий пристрій,  перед вами буде екран привітання, виконуйте вказівки доки не з’явиться екран Wi-Fi.

2. Натисніть назву мережі Wi-Fi, щоб під'єднатися до неї. Далі слідуйте інструкціями на екрані, доки не з’явиться екран Програми та дані. 

3. Після цього виберіть пункт Відновлення з резервної копії iCloud.

4. Увійдіть в iCloud за допомогою ідентифікатора Apple ID та пароля. 

5. Коли з’явиться запит, виберіть резервну копію. Переконайтеся, що ви вибрали правильну копію, перевіривши дату її створення та розмір. 

6. Якщо ви придбали вміст iTunes або App Store з використанням кількох ідентифікаторів Apple ID, увійдіть у кожен із них. Якщо ви не можете згадати паролі, 

пропустіть цей крок, натиснувши Не маєте Apple ID чи забули його?. 

7. Не від'єднуйтеся  від мережі, поки не завершиться процедура відновлення даних.  дочекайтеся завершення відновлення, а потім виконайте інші дії на екрані.

 

Отже, перенести дані з пристрою на пристрій не складно, головне правильно провести резервне копіювання файлів та дочекатися їх відновлення на новому телефоні. 

Потрібна допомога? Замовляйте послугу Техномайстер
Ми допоможемо розв’язати проблеми з вашими пристроями за телефоном та з використанням програм віддаленої підтримки. Звертайтеся до спеціалістів цілодобово та без вихідних за 65 гривень на місяць.
609 (для замовлення послуги) callback-img callback-img
Рекомендовані статті
article-img
Чому ноутбук працює повільно і що з цим робити?
Так, комп’ютери влаштовані так, що згодом зазнають старіння — як морального, так і фізичного. Розглянемо ці два типи старіння комп’ютерної техніки.
Перейти link-arrow
article-img
Як заощадити мобільний трафік на смартфоні: 5 простих способів
Мобільний трафік за відсутності безлімітного тарифу бажано заощаджувати. Є 5 способів регулювати витрату мегабайтів та економити ресурси.
Перейти link-arrow
article-img
Як знайти втрачений та захистити дані на пристроях iPhone, iPad, iPod touch, Mac
Як налаштувати програму «Локатор» на пристроях iPhone, iPad, iPod touch і комп’ютері Mac.
Перейти link-arrow
article-img
Як знайти загублений пристрій Android?
Якщо ви загубите телефон або планшет Android чи годинник Wear OS (Samsung Galaxy, Google Pixel Watch або інші), їх можна знайти, заблокувати або видалити з них усі дані. Якщо ви додали обліковий запис Google на пристрій, функцію "Знайти пристрій" буде ввімкнено автоматично. Дізнайтеся, як знайти пристрій у випадку втрати.
Перейти link-arrow
article-img
Як заблокувати загублений пристрій Android або видалити з нього всі дані
Перейти link-arrow
article-img
Що робити, коли закінчилось вільне місце на Google Диск?
Ваш обсяг пам’яті використовується для Google Диска, Gmail і Google Фото. Якщо доступний обсяг пам’яті буде вичерпано, ви не зможете надсилати й отримувати листи.
Перейти link-arrow
article-img
Як налаштувати батьківський контроль в обліковому записі Google
Якщо у вашої дитини є власний обліковий запис Google, ви можете ввімкнути для нього батьківський контроль через додаток Family Link. Якщо ваша дитина віком до 13 років іще не має власного облікового запису Google, ви можете створити його й керувати ним у Family Link.
Перейти link-arrow
article-img
Як створити резервну копію даних пристрою Android і відновити їх
Ви можете створювати резервні копії контенту, даних і налаштувань телефона в обліковому записі Google. Цю інформацію можна відновити на тому самому або іншому телефоні Android.
Перейти link-arrow
article-img
Як очистити кеш і видалити файли cookie?
Якщо ви користуєтеся веб-переглядачем, як-от Chrome, деяка інформація зберігається в кеші й файлах cookie. Інколи її потрібно видалити, щоб розв'язувати певні проблеми з завантаженням сайтів, їх форматуванням тощо.
Перейти link-arrow
article-img
Як змінити мову у браузері?
Ці поради допоможуть вам змінити мову сервісів Google у браузері. Мову мобільних застосунків потрібно змінювати в налаштуваннях мови на пристрої.
Перейти link-arrow
Потрібна допомога? Замовляйте послугу Техномайстер
Ми допоможемо розв’язати проблеми з вашими пристроями за телефоном та з використанням програм віддаленої підтримки. Звертайтеся до спеціалістів цілодобово та без вихідних за 65 гривень на місяць.
609 (для замовлення послуги) callback-img