609
(Безкоштовно для номерів Київстар)
TeamViewer
Як під'єднати бездротові навушники до смартфона

Як під'єднати бездротові навушники до смартфона

Все більше людей віддають перевагу зручним бездротовим моделям навушників, ніж традиційним провідним. Під'єднати такі навушники до смартфона можна через Bluetooth: така функція є навіть у найпростіших телефонах. Перед початком роботи радимо обов’язково ознайомитися з інструкцією із використання пристрою.

 

1. Увімкніть навушники та переконайтеся, що вони заряджені. 

2. Відкрийте у смартфоні Налаштування, натисніть Bluetooth.

Рис. 1. 

 

3. Виберіть Увімкнути Bluetooth, перед вами з’явиться список девайсів, які ви під'єднували раніше. 

 

 

Рис. 2. 

 

4. Знайдіть у цьому списку назву моделі ваших навушників. Натисніть на назву пристрою, смартфон спробує встановити з ним зв'язок. Наприклад, ми під’єднуємо AirPods Pro.

 

 

Рис. 3. 

 

Важливо: іноді смартфон може запросити пароль — код сполучення, його ви можете знайти в інструкції до навушників. 

 

5. Якщо ви хочете виконувати дзвінки з допомогою навушників, то виберіть пункт Дозволити доступ до контактів та історії викликів. У випадку, якщо вам це не потрібно — просто натисніть Прив’язати. 

 

Рис. 4. 

 

6. Тепер пристрої з'єднаються через Bluetooth. Якщо навушники мають світловий індикатор, він активується або розпочне блимати.

 

 

Рис. 5. 

 

Не вдається під'єднати навушники через Bluetooth: у чому причина?

 

1. Навушники вимкнені або не в режимі з'єднання. Таке часто трапляється із простими моделями без світлової індикації. Увімкніть навушники та спробуйте знову.

 

2. Навушники вийшли з режиму підключення. Ви можете під’єднати пристрій лише протягом певного часу, що вказаний в інструкції. Якщо ви занадто довго поралися зі смартфоном, і цей час вийшов, ви не зможете знайти пристрій у списку. Порядок дій наступний: Вимкніть Bluetooth, покладіть навушники до кейсу, увімкніть Bluetooth та повторіть початкову процедуру. 

 

3. Занадто велика відстань між пристроями. Для впевненого з'єднання два гаджети повинні знаходитись на відстані до 10 метрів у зоні прямої видимості.

 

4. Навушники із загадковим ім'ям. Вимкніть навушники, натисніть кнопку Шукати або Оновити на смартфоні в налаштуваннях Bluetooth. Один із пристроїв має зникнути, після чого знову увімкніть гаджет і оновіть список, спостерігайте за появою нового рядка. Він і є вашим пристроєм.

 

5. Ви перезавантажували смартфон. Якщо ви вимикали свій телефон або перезавантажували його, доведеться підключатися знову, автоматично з'єднуватися пристрої Bluetooth вже не будуть. Методика — та сама як і була описана нами раніше.

 

Порада: підключайте навушники до того, як вставите їх у вуха. У випадку, якщо ви залишили їх на повній гучності, фраза «З'єднання встановлено», яка раптово і голосно звучить, може вас налякати.

 

Потрібна допомога? Замовляйте послугу Техномайстер
Ми допоможемо розв’язати проблеми з вашими пристроями за телефоном та з використанням програм віддаленої підтримки. Звертайтеся до спеціалістів цілодобово та без вихідних за 65 гривень на місяць.
609 (для замовлення послуги) callback-img callback-img
Рекомендовані статті
article-img
Чому ноутбук працює повільно і що з цим робити?
Так, комп’ютери влаштовані так, що згодом зазнають старіння — як морального, так і фізичного. Розглянемо ці два типи старіння комп’ютерної техніки.
Перейти link-arrow
article-img
Як заощадити мобільний трафік на смартфоні: 5 простих способів
Мобільний трафік за відсутності безлімітного тарифу бажано заощаджувати. Є 5 способів регулювати витрату мегабайтів та економити ресурси.
Перейти link-arrow
article-img
Як знайти втрачений та захистити дані на пристроях iPhone, iPad, iPod touch, Mac
Як налаштувати програму «Локатор» на пристроях iPhone, iPad, iPod touch і комп’ютері Mac.
Перейти link-arrow
article-img
Як знайти загублений пристрій Android?
Якщо ви загубите телефон або планшет Android чи годинник Wear OS (Samsung Galaxy, Google Pixel Watch або інші), їх можна знайти, заблокувати або видалити з них усі дані. Якщо ви додали обліковий запис Google на пристрій, функцію "Знайти пристрій" буде ввімкнено автоматично. Дізнайтеся, як знайти пристрій у випадку втрати.
Перейти link-arrow
article-img
Як заблокувати загублений пристрій Android або видалити з нього всі дані
Перейти link-arrow
article-img
Що робити, коли закінчилось вільне місце на Google Диск?
Ваш обсяг пам’яті використовується для Google Диска, Gmail і Google Фото. Якщо доступний обсяг пам’яті буде вичерпано, ви не зможете надсилати й отримувати листи.
Перейти link-arrow
article-img
Як налаштувати батьківський контроль в обліковому записі Google
Якщо у вашої дитини є власний обліковий запис Google, ви можете ввімкнути для нього батьківський контроль через додаток Family Link. Якщо ваша дитина віком до 13 років іще не має власного облікового запису Google, ви можете створити його й керувати ним у Family Link.
Перейти link-arrow
article-img
Як створити резервну копію даних пристрою Android і відновити їх
Ви можете створювати резервні копії контенту, даних і налаштувань телефона в обліковому записі Google. Цю інформацію можна відновити на тому самому або іншому телефоні Android.
Перейти link-arrow
article-img
Як очистити кеш і видалити файли cookie?
Якщо ви користуєтеся веб-переглядачем, як-от Chrome, деяка інформація зберігається в кеші й файлах cookie. Інколи її потрібно видалити, щоб розв'язувати певні проблеми з завантаженням сайтів, їх форматуванням тощо.
Перейти link-arrow
article-img
Як змінити мову у браузері?
Ці поради допоможуть вам змінити мову сервісів Google у браузері. Мову мобільних застосунків потрібно змінювати в налаштуваннях мови на пристрої.
Перейти link-arrow
Потрібна допомога? Замовляйте послугу Техномайстер
Ми допоможемо розв’язати проблеми з вашими пристроями за телефоном та з використанням програм віддаленої підтримки. Звертайтеся до спеціалістів цілодобово та без вихідних за 65 гривень на місяць.
609 (для замовлення послуги) callback-img